KOSZYCZEK WIELKANOCNY PIOSENKA

Wpis dodał(a) Monika Maja
miesiąc temu, wyświetleń 398

Piosenka, dzięki której dzieci śpiewająco odpowiedzą, co powinno się znaleźć w koszyczku wielkanocnym.

„Święta Wielkanocne”
(sł. Anna Bomba, muz Andrzej Zagajewski)

Ref. Święta Wielkanocne

wiosną pachnące,
z bukszpanem i barankiem,
pisanką i zającem.

Pobierz Gotowy Scenariusz Zajęć i Piosenkę na Święta Wielkanocne!

Nauczyciele wychowania przedszkolnego! Przygotowaliśmy coś specjalnego, by uświetnić obchody Świąt Wielkanocnych w Waszych przedszkolach. Odkryjcie nasz kompleksowy Scenariusz Zajęć "Wielkanocny koszyczek" oraz zachwycającą piosenkę „Święta Wielkanocne”, które razem stworzą niezapomnianą atmosferę i wprowadzą dzieci w magiczny świat tradycji wielkanocnych.

Dlaczego warto skorzystać z naszego scenariusza i piosenki?

Edukacja przez Muzykę: Piosenka „Święta Wielkanocne” (sł. Anna Bomba, muz. Andrzej Zagajewski) to świetny sposób, by dzieci śpiewająco uczyły się o tradycjach wielkanocnych. Dostępna w wersji MP3 tutaj: Piosenka MP3 „Święta Wielkanocne”

Tradycje Wielkanocne: Scenariusz zajęć "Wielkanocny koszyczek" wprowadza dzieci w bogactwo tradycji wielkanocnych, ucząc ich, co powinno znaleźć się w świątecznym koszyczku. Do pobrania tutaj: Scenariusz zajęć "Wielkanocny koszyczek".

Piękne Ilustracje: Dodatkowo oferujemy zestaw inspirujących ilustracji, które wzbogacą zajęcia i pomogą wizualnie przekazać dzieciom wielkanocne symbole. Sprawdź tutaj: Ilustracje do zajęć

Animacja do piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=KyeLlFX0p2g

Zapewnij Swoim Przedszkolakom Niezapomniane Święta Wielkanocne!

Wykorzystaj nasze zasoby, aby zapewnić dzieciom kreatywne i edukacyjne świętowanie. Z naszym scenariuszem zajęć i piosenką, Święta Wielkanocne w Twoim przedszkolu będą pełne uśmiechu, śpiewu i wspólnych odkryć. Nie czekaj, pobierz materiały już dziś i zacznij przygotowania do niezapomnianych Świąt wiosennych!

Tutaj więcej scenariuszy i inspiracji o tematyce wielkanocnej.

od Monika Maja

do Monika Maja