Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Świat dinozaurów


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
miesiąc temu, wyświetleń 86


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Strona domowa

 

Poznawaliśmy niedawno wielce zróżnicowany świat dinozaurów. Okazało się, że „Pieski” były bardzo zainteresowane tą tematyką. Przyniosły do przedszkola wiele okazów i modeli tych zwierząt oraz bogato ilustrowane książeczki. W związku z tym została zorganizowana wystawa tematyczna, z której dzieci chętnie korzystały. Wykonaliśmy też pokaźnych rozmiarów kolorowanki, które aktualnie dekorują ścianę w naszej sali. Wszystko to było wielką inspiracją do podejmowania zabaw tematycznych oraz poszerzenia wiedzy na temat tej grupy zwierząt, żyjących na Ziemi przed ponad 230 milionami lat.


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się