Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt Edukacyjny Witaminki ,, Brokułowe wyzwanie"


Wpis dodał(a) anna dulak
miesiąc temu, wyświetleń 72


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z Przedszkola nr 1 w Bytowie tym razem spotkały się z warzywnym bohaterem brokułem Borysem. Dzieci poznawały brokuły różnymi zmysłami. Wykonały grupową zieloną tarczę odporności, założyły hodowlę kiełków brokułowych i obserwowały je każdego dnia jak kiełkują i szybko rosną.  Podczas zajęć kulinarnych robiły sałatkę brokułową. Zwieńczeniem zajęć była praca plastyczna przedstawiająca Brokuła Borysa z papierowych kulek.


Zobacz wszystkie wpisy
od anna dulakWyślij wiadomość
do anna dulak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do anna dulak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się