Wyniki konkursu ogólnopolskiego "Tańczące Przedszkolaki" Edycja III

Wpis dodał(a) Anna Kowalska
5 miesiące temu, wyświetleń 94

Jury w 10 osobowym składzie rozstrzygnęło konkurs „Tańczące przedszkolaki”.

Na konkurs wpłynęło 39 nagrań z całej Polski.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

Grupa taneczna „Bajeczka"

Publiczne Przedszkole ,,Bajka" w Piasecznie

ul. Księcia Janusza I Starego 5

Grupa taneczna „Aniołki”

Przedszkole Niepubliczne prowadzone przez

Zgromadzenie Córek Maryi Niepokalanej w Radomiu

ul. Staromiejska 9

Grupa taneczna „Przyjaciele Tygryska”

Przedszkole Publiczne Sióstr Nazaretanek im. bł. Franciszki Siedliskiej w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 19

Wyróżnienia:

Grupa taneczna „Pszczółkowe Aniołki”

Przedszkole nr 1 w Jędrzejowie

ul. Mieszka I 9

Grupa taneczna: „Żuczki”

Samorządowe Przedszkole nr 119 w Krakowie ul. Za Targiem 4

"Aniołki św. Kingi" Parafialne Przedszkole Integracyjne im.św. Kingi w Tymbarku, Tymbark 146

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim Dzieciom i Nauczycielom za udział w konkursie, zaangażowanie i ogrom włożonej pracy. Nagrody i dyplomy dla nagrodzonych grup tanecznych oraz podziękowania zostaną wysłane pocztą. GRATULUJEMY!!!!!

od Anna Kowalska

do Anna Kowalska