Wyniki ogólnopolskiego konkursu dla nauczycieli "Książeczka sensoryczna"

Wpis dodał(a) Agnieszka Kałamarz
5 miesiące temu, wyświetleń 283

Na przełomie grudnia i stycznia 2023/2024 r.  odbył się ogólnopolski konkurs skierowany dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej pt. "Książeczka sensoryczna", którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 35 w Rzeszowie. Na konkurs wpłynęło 30 książeczek sensorycznych. Do oceny prac książeczkom zostały nadane numery od 1 – 30 (metryczki zostały usunięte). Zgłoszone prace oceniono anonimowo przez nauczycielki pracujące w naszym przedszkolu, przyznając punkty od 1-5. Podczas oceny książeczek pod uwagę brano przede wszystkim: trwałość wykonania i mocowania elementów, pomysłowość, kreatywność, różnorodność wykorzystanych materiałów oraz estetykę wykonania książeczki.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Pani Agata W. – Przedszkole Publiczne nr 41 w Rzeszowie (44 pkt.)

II miejsce – Pani Dagmara R. – Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Częstochowie (40 pkt.)

III miejsce – Pani Dorota K.– Przedszkole Publiczne nr 4 „Pod Zielonym Ludkiem” w Radomsku (34 pkt.)

Wyróżnienia:

I wyróżnienie – Pani Edyta I. – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Joanny von Schaffgotsh – Gryzik w Rudzie Śląskiej (23 pkt)

II wyróżnienie – Pani Edyta Cz. – Przedszkole Publiczne nr 9 w Rzeszowie

Podziękowania dla pozostałych uczestniczek:

- Pani Alicja O. – Przedszkole Publiczne nr 35 w Rzeszowie,

- Pani Karina B. – Przedszkole Publiczne nr 41 w Rzeszowie,

- Pani Beata M. – Przedszkole nr 3 im Papieża Jana Pawła II w Staszowie,

- Pani Natalia G.– Szkoła Podstawowa nr 62 w Gdańsku,

- Pani Anna F. - Szkoła Podstawowa nr 62 w Gdańsku,

- Pani Katarzyna Ch. – Szkoła Podstawowa im. Orła Białęgo w Czerninie,

- Pani Marta N. – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Zabełkowie,

- Pani Anna N. – Zespół Szkolno – Przedszkolny, Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Zabełkowie,

- Pani Agata Sz. – Przedszkole nr. 6 z oddziałami specjalnymi w Pszczynie,

- Pani Agnieszka Z. – Przedszkole Miejskie nr 30 w Gorzowie Wielkopolskim,

- Pani Ewelina S. – Ś. – Akademia Przedszkolaka „Jabłuszko” w Bełchatowie,

- Pani Dorota B. – Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Tygryski” w Krakowie,

- Pani Marta B. – Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Tęczowa Kraina” w Niemczu,

- Pani Małgorzata M. – S. – Miejskie Przedszkole nr 1 w Mszczonowie,

- Pani Paulina T. – Przedszkole nr 48 „Pod Sonami” w Bydgoszczy,

- Pani Karolina B. - Przedszkole nr 48 „Pod Sonami” w Bydgoszczy,

- Pani Małgorzata K. – Przedszkole Publiczne „Karmelkowy Zakątek”,

- Pani Natalia S. – Społeczne Przedszkole w Zespole Szkół Specjalnych im. Adama Mickiewicza w Jaśle,

- Pani Joanna C. – Przedszkole „Pozytywne inicjatywy” nr 6 w Gdańsku,

- Pani Aneta Z. – Przedszkole Miejskie nr 51 w Bytomiu,

- Pani Ewa Sz. – Niepubliczne Przedszkole „Mała Panda” w Lublinie,

- Pani Karolina W. – Niepubliczne Przedszkole „Maja” w Suwałkach,

- Pani Izabela S. – Przedszkole Miejskie nr 2 w Ozorkowie,

- Pani Katarzyna Ch. – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wietlinie,

- Pani Justyna W. – Przedszkole nr 6 z oddziałami specjalnymi im Misia Puchatka w Pszczynie,

- Pani Gabriela W. – Przedszkole nr 6 z oddziałami specjalnymi im Misia Puchatka w Pszczynie.

Dyplomy oraz nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych zostaną przesłane pocztą w najbliższym tygodniu na adres umieszczony na pracy konkursowej. Dla pozostałych uczestników dyplom zostanie przesłany w formie elektronicznej.

19 lutego 2024 r. zostaną umieszczone zdjęcia wszystkich książeczek sensorycznych na stronie przedszkola (zakładka z życia przedszkola): https://pp35.edupage.org/

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu za udział, trud i zaangażowanie. Wszystkim uczestnikom oraz laureatom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Książeczki sensoryczne zostaną przekazane w najbliższym czasie dzieciom z Hospicjum w Rzeszowie.

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Organizator konkursu:

Agnieszka Kałamarz