Spotkanie opłatkowe

Wpis dodał(a) Dorota Ziętek
3 miesiące temu, wyświetleń 58

Publiczne Przedszkole nr 2 w Kolbuszowej

"To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr mroźny dmucha we wszystkie serca na świecie cicha wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru od bardzo wielu już wieków, przy dźwiękach pięknej kolędy, nadzieja budzi się w człowieku. To właśnie ta cudowna noc spełniania życzeń posiada moc."

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego spotkania i kolędowania. To właśnie dzisiaj 19.12.2023 r. w naszym przedszkolu odbyło się tradycyjne "Spotkanie Opłatkowe" z udziałem dzieci oraz pracowników przedszkola. W nastrojowo udekorowanej sali wszyscy wspólnie obejrzeliśmy przygotowaną prezentację o zwyczajach bożonarodzeniowych, nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd oraz dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń.

od Dorota Ziętek

do Dorota Ziętek