Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Smerfy i Tygrysy u weterynarza


Wpis dodał(a) Julita Rysz
8 miesięcy temu, wyświetleń 90


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Tygrysy i Smerfy w ramach cyklu zajęć „Moje zwierzątko” wybrały się na wycieczkę do Lecznicy Weterynaryjnej „Gabinet Weterynaryjny "Doktor Wilczur". Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza, uświadomienie dzieciom, że zwierzęta też chorują i wymagają pomocy oraz leczenia. Przedszkolaki dokładnie obejrzały gabinet weterynaryjny, dowiedziały się na czym polega praca weterynarza. Dzieci przyniosły ze sobą to, co udało nam się zgromadzić w przedszkolu w ramach zbiórki karmy dla zwierząt;) 

Lekarz weterynarii pani Basia opowiedziała o sposobie pielęgnacji zwierząt domowych i nie tylko, opowiadała, jak bada się i leczy zwierzęta, a także jak należy się zachować podczas kontaktu z niebezpiecznym zwierzęciem. Dzieci poznały narzędzia medyczne potrzebne do badania zwierząt, a Pani weterynarz opowiedziała do czego one służą. Dzieci brały aktywny udział w spotkaniu i chętnie opowiadały o swoich małych przyjaciołach i ich problemach ze zdrowiem. 

Bardzo dziękujemy Pani Basi ❤️❤️❤️❤️


Zobacz wszystkie wpisy
od Julita RyszWyślij wiadomość
do Julita Rysz

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Julita Rysz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka