Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Witaminki


Wpis dodał(a) Karolina Lubszczyk
3 tygodnie temu, wyświetleń 53


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Słoneczka z Przedszkola nr 4 w Pszowie zrealizowały kolejne zadanie z Witaminkowego projektu. Tym razem przyszła pora na Dynie. Poznały różne odmiany dyń. Wiedzą już, że niektóre hoduje się tylko w celach dekoracyjnych, inne zaś nadają się do konsumpcji. Zobaczyły, jak wygląda dynia od środka. Dowiedziały się także, że po wysianiu pestek, które są wewnątrz dyni wyrastają nowe rośliny. Nie zabrakło także zabaw ruchowych. Wyścig z dynią wywołał wiele radości wśród przedszkolaków. Zjadły na obiad z wielką ochotą pyszny krem z dyni. Na koniec zabrały wykonaną dynie do domu.

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Lubszczyk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!