Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Witaminki


Wpis dodał(a) Karolina Lubszczyk
8 miesięcy temu, wyświetleń 150


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Słoneczka z Przedszkola nr 4 w Pszowie zrealizowały kolejne zadanie z Witaminkowego projektu. Tym razem przyszła pora na Dynie. Poznały różne odmiany dyń. Wiedzą już, że niektóre hoduje się tylko w celach dekoracyjnych, inne zaś nadają się do konsumpcji. Zobaczyły, jak wygląda dynia od środka. Dowiedziały się także, że po wysianiu pestek, które są wewnątrz dyni wyrastają nowe rośliny. Nie zabrakło także zabaw ruchowych. Wyścig z dynią wywołał wiele radości wśród przedszkolaków. Zjadły na obiad z wielką ochotą pyszny krem z dyni. Na koniec zabrały wykonaną dynie do domu.


Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina LubszczykWyślij wiadomość
do Karolina Lubszczyk

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Lubszczyk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka