Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

MÓJ PRZYJACIEL ZWIERZ - Przedszkole nr 3 im M. Jankowskiej w Lublinie


Wpis dodał(a) Agnieszka Miciuła-Kozak
9 miesięcy temu, wyświetleń 178


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W październiku w naszym przedszkolu odbyła się wystawa pt. "Mój przyjaciel zwierz". Dzieci przynosiły fotografie swoich lub zaprzyjaźnionych zwierząt, opowiadały o nich w swoich grupach, dzieliły się wrażeniami ze wspólnych zabaw. W rezultacie w holu naszego przedszkola powstała wspaniała wystawa. Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie. 


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Miciuła-KozakWyślij wiadomość
do Agnieszka Miciuła-Kozak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Miciuła-Kozak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka