Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

SZNUPEK przypomina o bezpieczeństwie


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
6 miesięcy temu, wyświetleń 186


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Strona domowa

W dniu 3 października gościliśmy w naszym przedszkolu policjantów i policyjną maskotkę – psa SZNUPKA. Dzieci bardzo ucieszyły się z tego spotkania. We wrześniu poznały i utrwaliły podstawowe zasady ruchu drogowego i pieszego. „Pieski” zdobyły sprawność „Bezpieczny przedszkolak” w ramach realizowanego programu „Uszatkowa karuzela zawodów”. Podczas spotkania dzielnicowi sprawdzali wiadomości i umiejętności przedszkolaków, a Sznupek przybijał wszystkim „piątki”. Najmłodsze „Misie” miały okazję poznać wnętrze radiowozu, zaś pozostałe grupy miały tę możliwość w czerwcu tego roku. Policjanci od czasu do czasu włączali sygnał „koguta” – oj było głośno w naszym ogrodzie! Z żalem pożegnaliśmy Sznupka i policjantów z II Komisariatu Policji w Katowicach, lecz spotkamy się znowu przed wakacjami. Na pamiątkę tego wydarzenia nasi milusińscy otrzymali od gości tematyczne naklejki - odznaki oraz papierowe składanki radiowozu ze znakami drogowymi.

Pamiętajmy o swoim bezpieczeństwie na ulicy i nie tylko tam, bo to ważna sprawa!


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się