Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kalendarz Świąt Nietypowych - II edycja Projektu!


Wpis dodał(a) Karolina Żółtowska
10 miesięcy temu, wyświetleń 300


Wpis został sprawdzony przez moderatora

To już II edycja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Kalendarz Świąt Nietypowych"! Zapraszamy placówki wychowania przedszkolnego (również oddziały przedszkolne w szkołach) do wspaniałej zabawy!

Wystarczy pobrać regulamin i formularz zgłoszeniowy ze strony naszego przedszkola: http://www.przedszkole34plock.pl/.../projekt-ogolnopolski...

wysłać na adres e-mail podany w regulaminie i świetnie się bawić!

W tym roku, udało nam się zaprosić do zabawy patronów medialnych: Bliżej Przedszkola, firma Budmat Auto, firma Entelo! Plakat projektu wkrótce na stronie!

Zapraszamy!


Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina ŻółtowskaWyślij wiadomość
do Karolina Żółtowska

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Żółtowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka