Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Ogólnopolski projekt edukacyjno - społeczny "Każdy inny - wszyscy inny"


Wpis dodał(a) Katarzyna Żelazna
miesiąc temu, wyświetleń 566


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Serdecznie zapraszam do udziału w roku szkolnym 2023/2024 w II edycji Ogólnopolskiego projektu edukacyjno-społecznego „Każdy inny - wszyscy równi”.

Patronat nad tą edycją projektu objęło m.in. Bliżej Przedszkola. 

Szczegółowe informacje o projekcie można znaleźć na grupie projektowej na FB: https://www.facebook.com/groups/740340367109635 oraz na stronie internetowej organizatora: https://sp1.sochaczew.pl/ii-edycja-ogolnopolskiego-programu-edukacyjno-spolecznego-kazdy-inny-wszyscy-rowni.html

Dostępny tam jest zeszłoroczny regulamin.

Regulamin kolejnej edycji pojawi się po 15.08 (na grupie na FB oraz na stronie szkoły), zapisy będą trwały w dniach 28.08 - 17.09.2023 r.

 

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Żelazna

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź