Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

IX Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa


Wpis dodał(a) Ilona Paćkowska-Wójcik
2 miesiące temu, wyświetleń 62


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

,,… bo sportowcy są zawsze gotowi, do biegu, do skoku, do gry. W sporcie nasza siła tkwi.’’ Wraz ze słowami piosenki, 3 czerwca o godzinie 9 rano, odbyła się IX Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa pod hasłem ,,Duży i mały to sportowiec doskonały’’. Organizatorem Olimpiady było Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej, GKS „GÓRNIK” ŁĘCZNA, GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. Na murawie boiska pojawiły się drużyny z 7 łęczyńskich placówek oraz Przedszkole z Puchaczowa. Patronat nad IX Międzyprzedszkolną Olimpiadą Sportową „Duży i mały to sportowiec doskonały” objął Pan Leszek Włodarski Burmistrz Łęcznej. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę naszego przedszkola :) Link poniżej :)

https://przedszkole3.leczna.pl/ix-miedzyprzedszkolna-olimpiada-sportowa-duzy-i-maly-to-sportowiec-doskonaly-leczna-2023r

Ilona Wójcik - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Ilona Paćkowska-Wójcik

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź