Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

#SprintemDoMaratonu


Wpis dodał(a) Beata Maksimek
6 miesięcy temu, wyświetleń 102


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Rudniku, jak co roku, tak i teraz dołączyły do akcji „Sprintem do Maratonu”. Rozpoczęło się bardzo energetycznie, dzięki rozgrzewce przeprowadzonej przez jedną z naszych nauczycielek wf-u. Dzieci pod czujnym okiem instruktora wykonywały różnorodne ćwiczenia, które miały na celu przygotowanie ich do biegu. Widok małych biegaczy z pełnym zaangażowaniem rozgrzewających się przed startem był niezwykle uroczy i pełen radości.
Następnie przyszedł czas na sam bieg. Każda grupa przedszkolna miała swoją trasę dostosowaną do wieku i możliwości dzieci. Dopingowaliśmy i zachęcaliśmy naszych małych biegaczy na każdym etapie trasy. Widok ich uśmiechniętych twarzy, determinacji i zaangażowania był niesamowity. Każde z dzieci otrzymało medal za udział w biegu, co stanowiło piękne wyróżnienie za ich wysiłek i zaangażowanie. 
Dzięki udziałowi w akcji „Sprintem do maratonu” nasze przedszkolaki nie tylko spędziły aktywnie czas, ale również nauczyły się, że zdrowie i aktywność fizyczna są ważnymi elementami codziennego życia. Jesteśmy dumni z ich zaangażowania i osiągnięć, i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji tej wspaniałej akcji.

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Beata Maksimek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!