Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Sprintem do Maratonu


Wpis dodał(a) EWA KALINOWSKA
rok temu, wyświetleń 210


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dnia 31 maja 2023 roku w przedszkolu odbył się IX Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków „Sprintem do maratonu” pod patronatem wydawnictwa BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Organizatorami przedsięwzięcia były nauczycielki Ewa Kalinowska i Joanna Groch. Wzięły w nim udział wszystkie dzieci z naszego przedszkola, a w przebiegu maratonu pomagali uczniowie II LO pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego Pani Urszuli Kunowskiej. Wzięły w nim udział wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Celem tego projektu jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Każdy przedszkolak pokonał dystans 175 metrów. Biegło 153 dzieci. Daje to wynik 26775 metrów pokonanych przez naszych wychowanków. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Maraton sprawił przedszkolakom wiele radości, o czym świadczyły uśmiechy na ich twarzach. Bawiliśmy się wyśmienicie!

 


Zobacz wszystkie wpisy
od EWA KALINOWSKAWyślij wiadomość
do EWA KALINOWSKA

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do EWA KALINOWSKA

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka