Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt "Bajeczna księga"


Wpis dodał(a) Justyna Koszałka
rok temu, wyświetleń 109


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sierakowicach oddział przedszkolny grupa 0-1 wzięła udział w projekcie „Bajeczna księga”, dzięki któremu promowano czytelnictwo, zachęcano do ekspresji twórczej, angażowano rodziców w życie grupy i przede wszystkim świetnie się bawiono. Nasz Benio na kolejnych kartach książki poznawał coraz to nowych przyjaciół, podejmował wyzwania i szukał niebanalnych rozwiązań. Był przyjacielski, opiekuńczy, zaradny i pomocny - dokładnie taki, jak dzieci z naszej grupy. Serdecznie pozdrawiamy! 

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Justyna KoszałkaWyślij wiadomość
do Justyna Koszałka

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Justyna Koszałka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka