Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wodne eksperymenty


Wpis dodał(a) Karolina Janaczyk
rok temu, wyświetleń 115


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z naszego przedszkola uwielbiają wszelkie zabawy sensoryczne i manipulacyjne. Rodzice naszych przedszkolaków przygotowali eksperymenty z udziałem wody. Dzieci na zajęciach z płynem obserwowały rozchodzenie się farby - wyciągały wnioski - dlaczego woda zmieniła kolor? Co się stało z farbą? dmuchały przez słomkę w czystą wodę oraz w wodę z mydlinami. Obserwowały powstawanie piany. Zauważyły, że woda może ,,przechodzić" z jednego kubka do drugiego bez użycia rąk. To była fantastyczna zabawa :-).


Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina JanaczykWyślij wiadomość
do Karolina Janaczyk

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Janaczyk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!