Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Walentynki


Wpis dodał(a) Karolina Janaczyk
rok temu, wyświetleń 155


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Na naszych przedszkolnych korytarzach mimo pochmurnej pogody było bardzo gorąco, a to za sprawą czerwonych bluzek na ciałach naszych przedszkolaków. Kolor czerwony - kolor ciepła, miłości gościł w naszych przedszkolnych progach. Dzieci bardzo dobrze wiedzą, czym są Walentynki i jak je obchodzimy. Przedszkolaki z najstarszej grupy poza kartkami, które przygotowały dla swoich koleżanek i kolegów wzięły udział w zabawach związanych z kodowanie, przy tablicy interaktywnej.

To był miły, acz pracowity dzień.

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina Janaczyk



Wyślij wiadomość
do Karolina Janaczyk

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Janaczyk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka