Ogólnopolski konkurs plastyczny „Wiosenna łąka III"

Wpis dodał(a) Bożena Chwała-Mazur
rok temu, wyświetleń 657

Dołączone pliki:

Zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego

„Wiosenna łąka III”.

Cele konkursu

• Zachęcenie do obserwacji przyrody
  • Rozwijanie wyobraźni i ekspresji twórczej
  • Doskonalenie sprawności manualnej

1. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 5-6 lat.
  2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej „Wiosenną łąkę”.
  3. Format A3, ponadto prace powinny być oprawione w ramkę o szerokości 3cm.
  4. Prace powinny być opatrzone w komputerowo wypisaną metryczkę (zał. nr 2), przyklejoną na odwrocie.
  5. Technika wykonania – dowolna z zastrzeżeniem zachowania formy płaskiej.
  6. Każde przedszkole może zgłosić maksymalnie 2 prace indywidualne.
  7. Dla autorów wyróżnionych prac przewidziano nagrody oraz dyplomy, a dla nauczycieli pod kierunkiem których zostały wykonane wyróżnione prace - podziękowania.
  8. Prace zostaną ocenione w 2 kategoriach: dzieci 5-letnie i dzieci 6-letnie
  9. Konkurs zostanie rozstrzygnięty dnia 10.05.2023 r., a wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej blizejprzedszkola.pl oraz na stronie internetowej Organizatora przedszkole6tychy.edupage.org
  10. Organizator nie zwraca nadesłanych prac.
  11. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do prezentowania prac w swojej placówce, na przedszkolnej stronie internetowej oraz na profilu Facebook.
  12. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją warunków regulaminu konkursu.
  13. Do pracy należy dołączyć Oświadczenie Rodziców/Opiekunów Prawnych Dziecka (zał. nr 1)
  14. Prace konkursowe należy przesłać na adres placówki do 28.04.2023 r.

Adres organizatora:

ul. Konecznego 1