WYNIKI VIII Ogólnopolskiego Konkursu Logopedyczno-Fotograficznego...

Wpis dodał(a) Katarzyna Moraczewska - Nowak
rok temu, wyświetleń 259

WYNIKI VIII Konkursu Logopedyczno-Fotograficznego „Sprawne minki Szymka i Sabinki”

Na tegoroczny konkurs logopedyczny „Sprawne minki Szymka i Sabinki” wpłynęło wiele wspaniałych prac z przedszkoli z całego kraju. Wszyscy mali uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością i talentem, co nie ułatwiło pracy komisji konkursowej. Przy wyborze laureatów brano pod uwagę zgodność z tematem konkursu, zastosowanie ciekawej techniki przy ozdobie ramek, a także pomysłowość w ułożonych rymowankach logopedycznych.

Ostatecznie nagrodzono następujące prace w każdej kategorii wiekowej:

Kategoria 5-latków:

I MIEJSCE - Piotr Staniszewski, Przedszkole Sióstr Felicjanek im. Feliksa z Kantalicjo w Warszawie, opiekun-Sylwia Sierzputowska;

II MIEJSCE  - Kornelia Mazurek, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach, opiekun-Aleksandra Siarkowska;

III MIEJSCE - ( ex- aequo!) Natalia Malińska i Mikołaj Ulewicz - Przedszkole Sióstr Felicjanek im. Feliksa z Kantalicjo w Warszawie, opiekun-Sylwia Sierzputowska.

Kategoria 6 latków:

I MIEJSCE - Zofia Butrykowska, Przedszkole „Mali Odkrywcy w Osięcinach, opiekun - Aleksandra Siarkowska;

II MIEJSCE - Maja Sobczyńska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach, opiekun - Elżbieta Czapska;

III MIEJSCE - Pola Seidel, Przedszkole nr 38 w Bielsku-Białej, opiekun- Katarzyna Szerszeń.

Gratuluję laureatom oraz ich opiekunom - nagrody i dyplomy zostaną wysłane najpóźniej do końca kwietnia 2023 r.

Zapraszam do udziału w kolejnym konkursie już za rok ! ;)

Katarzyna Moraczewska-Nowak

od Katarzyna Moraczewska - Nowak