Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dookoła Polski. ŚWIĘTOKRZYSKIE


Wpis dodał(a) Monika Mędrek
2 tygodnie temu, wyświetleń 51


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Z przyjemnością informujemy, że dzieci z grupy „KOTKI” i „SŁONECZKA” z Przedszkola Samorządowego w Sędziszowie w marcu odwiedziły Województwo Świętokrzyskie. Poznały najważniejsze miasta województwa takie jak Kielce, Zagnańsk, Chęciny oraz piękny Sandomierz i bajkowy Pacanów. Dzieci oglądały filmy edukacyjne i wysłuchały wiele ciekawostek o najstarszym drzewie jakim jest Dąb Bartek. Udały się w okolice Gór Świętokrzyskich, gdzie występuje krzemień pasiasty. Wirtualnie zwiedzały także niewielką, ale jakże piękną Jaskinię Raj w Chęcinach. Następnie dzieci założyły swoją własną hodowlę stalaktytów. Jednak największe zainteresowanie wzbudziła w przedszkolakach wirtualna wizyta w Pacanowie „Europejskim Centrum Bajki”. Z ogromnym zaangażowaniem wykonały pracę plastyczną z wizerunkiem Koziołka Matołka. Niewiele mniej emocji i śmiechu wzbudziły bajki o przygodach sympatycznego Koziołka Matołka.

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Mędrek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!