Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Koncertowy dobry gest


Wpis dodał(a) Dominika Oszek
rok temu, wyświetleń 224


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora, dzieci wraz z wychowawcami wybrali się, aby złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta i wręczyły samodzielnie wykonane laurki – filiżanki z herbatką. Spotkanie odbyło się pod pobliskimi sklepami, apteką w Pielgrzymowicach. Takie działania uczą dzieci empatii i szacunku do osób starszych. Z pewnością wizyta przedszkolaków sprawiła wiele radości i poczucie, że Seniorzy pełnią ważną rolę w społeczeństwie i zawsze pamięta się o nich.


Zobacz wszystkie wpisy
od Dominika OszekWyślij wiadomość
do Dominika Oszek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Dominika Oszek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka