Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Jasełka dla zaproszonych gości w wykonaniu grupy „Duszki”


Wpis dodał(a) Katarzyna Ziętal
miesiąc temu, wyświetleń 33


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W grudniu, przed świętami grupa „Duszki” z Przedszkola Publicznego nr 8 w Opolu – Wróblinie zaprosiła na jasełka swoich rodziców do dzielnicowej świetlicy. A w styczniu trzy razy wystąpiła w przedstawieniu jasełkowym. 18 stycznia – na zaproszenie wróblińskiego Klubu Seniora, który zorganizował uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka wystawiliśmy jasełka i zaprosiliśmy seniorów do wspólnego kolędowania, pokazaliśmy też repertuar wierszy i piosenek o babci i dziadku. 19 stycznia zaprosiliśmy na przedstawienie i kolędowanie uczniów z klas I – III z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Opolu – Zakrzowie. A 20 stycznia zorganizowaliśmy wielką uroczystość dla babć i dziadków naszych przedszkolaków z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu przygotowaliśmy dla naszych wspaniałych gości mnóstwo niespodzianek – przedstawienie jasełkowe, wspólne kolędowanie, wiersze i piosenki o babci i dziadku, pyszny poczęstunek, wręczyliśmy też samodzielnie zrobione upominki – motylki spełniające marzenia.

Ten motylek kolorowy spełniać marzenia jest gotowy.
Wszystkim babciom, wszystkim dziadkom zdrowia pomyślności,
uśmiechów na co dzień i dużo radości!

Na koniec, specjalnie dla kochanych babć i dziadków zagrała wróblińska kapela ludowa i zaśpiewał zespół „Krzanowiczanki”. To był wspaniały dzień, pełen wrażeń i wzruszeń. Na pewno długo pozostanie w pamięci przedszkolaków i ich gości!

 

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Ziętal

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!