Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Turniej wiedzy "Jestem czujny i bezpieczny"
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Dzieci z naszego przedszkola bardzo dobrze wiedzą, że bezpieczeństwo to bardzo ważna sprawa. Tradycją naszego przedszkola jest organizacja turnieju wiedzy na temat bezpieczeństwa. Przedszkolaki rozwiązują zagadki słowne, uzupełniają ilustracje właściwymi środkami transportu, znają numery alarmowe oraz potrafią odróżnić sytuacje bezpieczne od tych stanowiących zagrożenie dla zdrowia a nawet życia. Zmaganiom pięciolatków przygląda się i ocenia komisja w składzie : Funkcjonariusz Policji i Dyrekcja placówki. w tym turnieju każdy jest wygrany.
Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina Janaczyk
Wyślij wiadomość
do Karolina Janaczyk
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.