Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Vademecum zabaw przedszkolnych opinia


Wpis dodał(a) agnieszka tulin
9 miesięcy temu, wyświetleń 149


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Chciałbym zachęcić nauczycieli przedszkola choć nie tylko do sięgnięcia po ta lekturę. Jest to zbiór różnych zabaw wybranych do aktualnej pory roku. Znajdziecie dużo propozycji utworów muzycznych na płycie z opisem jakie czynności powinny wykonywać dzieci. Idealne do zabaw ruchowo - muzycznych. Są też zabawy paluszkowe, masażyki, opowiadania. Nauczyciele języka angielskiego również coś dla siebie znajdą. Ja ucząc obecnie najmłodszych przedszkolaków – 3 latki - często sięgam do propozycji zabaw czy utworów muzycznych z vademecum, bo są proste, szybko wpadają dzieciom do ucha.  Są niepowtarzalne. Polecam..

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do agnieszka tulin

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź