Wyniki konkursu " Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa" III edycja

Wpis dodał(a) Natalia Banaś
rok temu, wyświetleń 125

Przedszkole nr 8 w Mysłowicach zorganizowało Ogólnopolski konkurs plastyczno-techniczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa" pod kierunkiem Pani mgr Natalii Banaś, mgr Joanny Gwioździk-Łatała oraz mgr Patrycji Dziębowskiej. Otrzymaliśmy 47 wspaniałych prac konkursowych, które w dniach 15-16.12.2022 r. zostaną zaprezentowane na Przedszkolnym Jarmarku Bożonarodzeniowym. Powołane jury nagrodziło 9 najpiękniejszych ozdób świątecznych:

Kategoria 3-4 latki:

I miejsce: Albert Sutyła – Przedszkole nr 395, Warszawa

II miejsce: Grzegorz Matyga – Przedszkole Publiczne nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi, Radom

III miejsce: Zuzanna Jaśniewska – Publiczne Przedszkole, Zapolice

Wyróżnienie: Jan Oleksik – Przedszkole nr 395, Warszawa

Wyróżnienie: Iga Błażyńska – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Wałbrzych

Kategoria 5-6 latki:

I miejsce: Mikołaj Michałowski, Niepubliczne Przedszkole Muzyczne „Kraina Marzeń”, Nowy Sącz

II miejsce: Lena Kopkowicz – Niepubliczne Przedszkole Muzyczne „Kraina Marzeń”, Nowy Sącz

III miejsce: Adam Hyziak – Niepubliczne Przedszkole „Stokrotka”, Krosno

Wyróżnienie: Blanka Gorzelańczyk – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, Poznań

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za wkład pracy, zaangażowanie oraz kreatywność. Życzymy dalszych sukcesów w działaniach twórczych dzieci. Fotorelacja : https://www.facebook.com/profile.php?id=100057216739876

od Natalia Banaś

do Natalia Banaś