Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Bliżej pieska" w Przedszkolu nr 1 w Jędrzejowie


Wpis dodał(a) Monika Gumbisz
tydzień temu, wyświetleń 32


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z grupy VI „Motylki” z Przedszkola nr 1 w Jędrzejowie biorąc udział w projekcie edukacyjnym „Bliżej pieska” zrealizowały szereg zadań:
- wybrały się na wycieczkę do parku i nad zalew, gdzie obserwowały zmieniającą się przyrodę,
- świętując Dzień Drzewa poznały różne gatunki drzew, przytulały się do nich chcąc zaczerpnąć z nich ich niesamowity spokój i energię,
- dzieciaki wybrały się na wycieczkę do Szkółki Leśnej Mniszek, na której poznały leśną florę i faunę oraz nacieszyły oczy pięknymi jesiennymi barwami,
- w przedszkolu została również zorganizowana zbiórka karmy dla zwierząt "Pełna miska dla schroniska".
Wszystkie działania miały na celu uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającej nas przyrody oraz wzbudzenie w młodych istotach zainteresowania otaczającym nas światem natury. 

Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Gumbisz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!