Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY


Wpis dodał(a) Ilona Paćkowska-Wójcik
2 tygodnie temu, wyświetleń 26


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzień dobry! Po raz kolejny nasze przedszkole bierze udział w „zmisiowanej” przygodzie czytelniczej pt.: „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Autorem Międzynarodowego Projektu jest pani Aneta Konefał, dyrektor Publicznego Przedszkola nr 1 w Kolbuszowej. Patronat nad projektem objęło min. wydawnictwo MAC Edukacja, miesięcznik „Bliżej Przedszkola”. Głównym celem projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa we współpracy z innymi przedszkolami w całej Polsce i za granicą – zgodnie z kierunkiem realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2022/2023.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Ilona Paćkowska-Wójcik

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!