Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt czytelniczy "BAJECZNA KSIĘGA" - Przedszkole w Dąbiu


Wpis dodał(a) Wiesława Kaczor
tydzień temu, wyświetleń 37


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa " Motylki"- 4-5 latki zrealizowały projekt czytelniczy "Bajeczna Księga". Przez kilka ostatnich miesięcy dzieci z pomocą swoich rodziców tworzyły przepiekne przygody zajączka Benia. Każde dziecko miało swój udział i zasługi w tworzeniu "Bajecznej księgi". Z niecierpliwością wyczekiwały kiedy będą mogły zabrać książęczkę do domu i wymyśleć kolejną historię z życia Benia. Wspólne czytanie bajki "Kicany berek i noc rozterek", wzbudziło zainteresowanie przedszkolaków czytelnictwem, a zwłaszcza, że każde dziecko było zarówno autorem i ilustratorem. Napewno jeszcze nie raz będziemy wracać do bajki, którą bardzo polubiliśmy. 

Wychowawca: Wiesława Kaczor

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Wiesława KaczorWyślij wiadomość
do Wiesława Kaczor

Komentarze

Wyślij wiadomość do Wiesława Kaczor
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz