Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Bajeczna Księga" Przedszkole Samorządowe z Oddziałami Integracyjnymi


Wpis dodał(a) ANNA HERBUT-KUREK
7 dni temu, wyświetleń 32


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W roku szkolnym 2021/2022 w Przedszkolu Samorządowym z Oddziałami Integracyjnymi w Zabierzowie Bocheńskim, grupa „Muminki” wraz z rodzicami przystąpiła do realizacji projektu czytelniczego „Bajeczna Księga”. Na pierwszej stronie został wklejony wstęp do bajki „Kicany berek i noc rozterek”, po czym odczytany dzieciom. Nauczyciele zachęcili do zaproponowania przez rodziców i dzieci dalszej części historii. W ten sposób „Bajeczna Księga” krążyła po domach naszych „Muminków” przez kilka miesięcy. Dzieci za każdym razem z zaciekawieniem czekały na swoją kolej i dalszy ciąg historii oraz na piękne ilustracje. Na koniec naszej „Bajecznej Księgi” dzieci wraz z nauczycielami wymyśliły wspólne zakończenie. W projekcie wykorzystaliśmy materiały pomocnicze umieszczone na stronie blizejprzedszkola.pl. 

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od ANNA HERBUT-KUREKWyślij wiadomość
do ANNA HERBUT-KUREK

Komentarze

Wyślij wiadomość do ANNA HERBUT-KUREK
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz