Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Kicany berek i noc rozterek " wg grupy "Sówki"


Wpis dodał(a) Katarzyna Tekieli
rok temu, wyświetleń 232


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z grupy przedszkolnej "Sówki" z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do wymyślania dalszych losów zająca Benia. Wraz z rodzicami zapisywali wymyślone przez siebie historie na stronach naszej księgi oraz wykonywały przepiękne ilustracje. Udział w tym projekcie sprawił im wiele radości.

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna TekieliWyślij wiadomość
do Katarzyna Tekieli

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Tekieli

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!