Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

„Czyste powietrze wokół nas”


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
rok temu, wyświetleń 444


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W Miejskim Przedszkolu nr 52 w Katowicach realizowaliśmy z naszymi dziećmi zagadnienia programu profilaktyki antytytoniowej. Zajęcia miały charakter warsztatowy i sprawiły przedszkolakom wiele radości. Poznały sympatycznego Dinusia, który uwielbia przebywać na świeżym powietrzu, ciesząc się piękną przyrodą i czystym środowiskiem. Przedszkolacy wykonali plakietki NIE PAL PRZY MNIE i zabrali je do domu, aby prosić dorosłych o przestrzeganie tego zakazu. Wiedzą doskonale, że dym papierosowy szkodzi ich zdrowiu. Do działań programowych wykorzystaliśmy tez plakaty programowe dostarczone przez PSSE Katowice.

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się