Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Hotel dla owadów


Wpis dodał(a) Katarzyna Magryta
11 miesięcy temu, wyświetleń 216


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Złote Rybki z Samorządowego Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie, w listopadzie 2021 wspólnymi siłami oraz dzięki pomocy pana konserwatora stworzyły piękny domek-hotel dla owadów.

 Dzieci zaangażowały się w przynoszenie naturalnych, ekologicznych materiałów przyrodniczych, które wykorzystały do tworzenia schronień, bezpiecznych miejsc do zimowania oraz zakładania gniazd przez nasze pożyteczne owady.

Złote rybki wykazały się dużą cierpliwością, zgraną pracą zespołową oraz zapoznały się z instrukcją obsługi wkrętarki. Brawo za waszą pracę!

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Magryta

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!