Wyniki konkursu logopedycznego -" RYMY LUBIMY,GDY WYMOWĘ ĆWICZYMY"

Wpis dodał(a) Katarzyna Moraczewska - Nowak

WYNIKI VII Konkursu Logopedyczno-Plastycznego "Rymy lubimy, gdy wymowę ćwiczymy" !!!

Tegoroczny konkurs logopedyczny "Rymy lubimy, gdy wymowę ćwiczymy" cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem- otrzymano wiele wspaniałych prac. Wszyscy mali uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością i talentem, co nie ułatwiło pracy komisji konkursowej. Przy wyborze laureatów brano pod uwagę pomysłowość, zastosowanie ciekawej techniki, a także samodzielność wykonania prac konkursowych.

Ostatecznie nagrodzono następujące prace z każdej kategorii wiekowej:

Kategoria 3-4 latków:

I MIEJSCE - Ignacy Kwiatkowski, 4 l. Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej im. M.Konopnickiej, opiekun-Agnieszka Dybich;

II MIEJSCE  - Kornelia Mazurek, 4 l., Szkoła Podstawowa im. Mjr. H. Sucharskiego w Osięcinach, opiekun-Aleksandra Siarkowska;

III MIEJSCE - Leon Sadło, 4 l., Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej im. M.Konopnickiej, opiekun-Agnieszka Dybich;

Wyróżnienia: Kinga Koj oraz Szymon Słupik, l.4, Przedszkole nr 17 "Bajkowe Wzgórze" w Tarnowskich Górach, opiekun- Barbara Ulfik, Karolina Jeleń-Ganzera.

Kategoria 5-6 latków:

I MIEJSCE - Wojciech Potoczny, 6 l., Publiczne Przedszkole nr 3 w Wadowicach, opiekun- Agata Morek;

II MIEJSCE - Kamil Białas, 6 l., Samorządowe Przedszkole nr 14 w Krakowie, opiekun- Marlena Ziaja;

III MIEJSCE - Julia Gawrońska, 6 l., Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach, opiekun- Monika Rydelek.

Gratuluję laureatom oraz ich opiekunom - nagrody i dyplomy zostaną wysłane wkrótce.

Zapraszam do udziału w kolejnym konkursie już za rok ! ;)))))

Katarzyna Moraczewska-Nowak

od Katarzyna Moraczewska - Nowak