Wyniki konkursu ogólnopolskiego konkursu plastycznego "My English Book"

Wpis dodał(a) Anna Kuczała

W lutym b/r nasze przedszkole tj. Publiczne Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czesława Janczarskiego w Kluczborku, zorganizowało Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „My English Book”. Dnia 14.03.2022r. komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców konkursu. Na konkurs wpłynęły 24 prace z całej Polski. Wszystkie prace były niezwykle staranne, barwne i pomysłowe. Komisja miała wyjątkowo trudne zadanie, dlatego przyznała jedno I. miejsce, dwa II. miejsca i trzy III.  miejsca oraz aż jedenaście wyróżnień:

I. MIEJSCE: Emilia Sadowska, Publiczne Przedszkole w Luszowicach

II. MIEJSCE:

- Zofia Hajduczenia , Przedszkole Samorządowe nr 29 „Fantazja” w Białymstoku

- Marcelina Bałdyga, Przedszkole Samorządowe nr 29 „Fantazja” w Białymstoku

III. MIEJSCE:

-  Urszula Kasiewicz, „Akademia Uśmiechu” Warszawa

- Liliana Fogiel, Przedszkole Publiczne nr 5 im. Juliana Tuwima w Łasku

- Katarzyna Czyrson, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Przedszkolnymi w Pruszczu Gdańskim

WYRÓŻNIENIA:

- Mateusz Bochyński, Niepubliczne Przedszkole Językowe „Mali Giganci” w Toruniu

- Mikołaj Legieć, Publiczne Przedszkole nr 4 w Łęcznej

- Magdalena Jakubowska, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Pruszczu Gdańskim

- Zuzanna Sadlak, Publiczne Przedszkole nr 8 im. Kubusia Puchatka w Kluczborku

- Zofia Chlebda, Publiczne Przedszkole przy Szkole Podstawowej im. św. brata Alberta w Czechowie

-  Blanka Welter, Niepubliczne Przedszkole Językowe, „Mali Giganci” w Toruniu

- Oliwia Gazduła, Publiczne Przedszkole w Luszowicach,

- Agata Zakrzewska, Publiczne Przedszkole nr 4 w Łęcznej

- Nadia Tubelewicz, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w Łukowie

- Łucja Dmowska, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w Łukowie

- Marcelina Dybciak,  Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w Łukowie

Wszystkie przedszkolaki biorące udział w konkursie - laureaci I, II. i III. miejsc, uczestnicy wyróżnieni, a także pozostali uczestnicy (wyżej niewymienieni) - otrzymają nagrody i dyplomy, zaś wszyscy opiekunowie podziękowania, które zostaną wysłane pocztą do końca marca.

Wszystkim serdecznie gratulujemy , szczerze dziękujemy za piękne prace, za udział i życzymy dalszych sukcesów, a nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i wpieranie rozwoju przedszkolaków!

od Anna Kuczała

do Anna Kuczała