Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Czytanie globalne i inne książeczki


Wpis dodał(a) Agnieszka Dab
8 miesięcy temu, wyświetleń 117


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Już od pewnego czasu korzystam z propozycji edukacyjnych dla swoich dzieci. Mamy dużo płyt. Córeczka zna na pamięć melodie piosenek i przy różnych okazjach je sobie nuci dodając czasami swoje słowa.Bardzo pomocna była dla nas płyta Adaptajki, kiedy córeczka rozpoczęła swoją przygodę z przedszkolem. Codziennie rano po przebudzeniu słuchałyśmy piosenek i córka wychodziła w bardzo pozytywnym nastroju do przedszkola. Chciałabym podziękować  za książeczki i zestaw do czytania globalnego. Moja córka  (3,5 roku) uwielbia wszystkie książeczki z serii i chętnie sama po nie sięga. Jest dumna z siebie, że sama je czyta i mi mówi co jest napisane. Młodszy synek (1,5 roku) odkrywa karty z napisami i przynosi mi zabawki, które pasują do obrazka.. Korzystamy też z pomocy dydaktycznych z miesięcznika, kiedy chcę coś wytłumaczyć. 

Ostatnio bardzo pomocna jest dla mnie książka prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, dzięki, której uczę się jak poradzić sobie z różnymi emocjami dziecka. 

Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Dab
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz