Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

EKOKULTURALNE PRZEDSZKOLE - WEZWANIE PAŹDZIERNIK 2021 - KĄCIK MAKULATURY


Wpis dodał(a) Katarzyna Magryta
12 miesięcy temu, wyświetleń 316


Wpis został sprawdzony przez moderatora

"Kraina Złotej Rybki" z Samorządowego Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie w październiku wspólnie z wychowawcą stworzyła kącik makulatury, który służy całej grupie do ponownego wykorzystywania papieru - podczas prac indywidualnych, prac swododnych oraz zorganizowanych pracach plastycznych i ćwiczeniach manualnych. Dzieci bardzo szybko opanowały zasadę odkładania zbędnych kartek, kolorowanek, gazetek do kącika makulatury :). Wprowadzeniem do wykonania kącika makulatury był min. Dzień Drzewa, podczas, którego przedszkolaki poznały dary/korzyści jakie dają nam drzewa oraz zapoznały się z etapami wytwarzania papieru.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Magryta

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!