Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

WESOŁA DYNIA


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 2 lat temu, wyświetleń 589


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

„Żabki” z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach postanowiły samodzielnie wykonać dyniowe portrety, które swoim wyglądem rozweselą każde pomieszczenie i poprawią wszystkim humor. Najpierw na kredkach skręcały cienkie paski papieru, które były wstążeczkami lub lokami dyni. Potem wybierały oczka, przyklejały usta, komponowały ozdobną opaskę dobierając dowolne cekiny. Dorysowały rumieńce na policzkach, aby jeszcze bardziej upiększyć wizerunek pomarańczowej ślicznotki. Udało się! Wszyscy zabrali swoje prace do domu. DYNIOWA PANIENKA przypomina o tym, że nie jest tylko do oglądania, ale też do konsumowania. Jej przetwory są pyszne i zdrowe!


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się