Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Kota


Wpis dodał(a) Karolina Sławińska
ponad 5 lat temu, wyświetleń 867


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przygotowaliśmy się do tego dnia dużo wcześniej. Każdy z nas wykonał sobie opaskę kotka, były białe, czarne i rude kotki. Sporządziliśmy wspólną grę planszową tematycznie związaną z naszymi kotkami. Zamieniliśmy się również na chwilę w kotków i zawijaliśmy włóczkę na patyku, były to zawody kto pierwszy. Ponadto pani zademonstrowała róże rasy kotów, poznaliśmy ich zwyczaje. Na tablicy interaktywnej układaliśmy sudoku z kotkami, a na planszy z literkami i cyframi ułożyliśmy z karteczek kotka


Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina Sławińska



Wyślij wiadomość
do Karolina Sławińska

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Sławińska