Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

DZIECIĘCE MARZENIA


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 3 lat temu, wyświetleń 665


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Marzenia to coś nieosiągalnego w danej chwili, coś czego mocno chcemy, a jeszcze nie możemy mieć. Dzieci marzą przede wszystkim o podróżach i wyśnionej pracy w dorosłym życiu, o szczęściu dla świata i ludzi, o posiadaniu własnego zwierzątka, przeżyciu przygody czy zdobyciu nowych umiejętności. Marzą też o szczęściu rodzinnym, by rodzina była razem, by jej członkowie mieli czas dla siebie nawzajem. Ważne są dla nich wspólne zabawy, rozmowy, a także zdrowie najbliższych i panująca w domu atmosfera. Odważne dziecięce marzenia dotyczą też świata magii i mocy nadprzyrodzonych. Dzieci marzą o podbojach kosmicznych, przygodach superbohatera, czy podróżach w czasie. Jednym słowem, nasi milusińscy mają różne marzenia, w zależności od tego – co posiadają, a czego jeszcze nie, albo czego im aktualnie brakuje. Słuchajmy, zauważajmy i reagujmy na potrzeby naszych dzieci. Przedszkolacy z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach wierzą, że marzenia się spełniają…...

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się