Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Ratujmy nasz dom - Bajeczna Księga "Wesołych Skrzatów" z Mosiny


Wpis dodał(a) Joanna Pawlak
6 dni temu, wyświetleń 29


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci 5-letnie z Przedszkola nr 2 "Wesołe Skrzaty" w Mosinie ukończyły swoją "Bajeczną Księgę". Dzieci i Rodzice bardzo się zaangażowali w pisanie i rysowanie, a przede wszystkim wymślanie kolejnych przygód na kartach naszej książki pt. "Ratujmy nasz dom". Książka była, po każdej dopisanej przygodzie, czytana w przedszkolu i tak się dzieciom spodobały przygody naszych bohaterów lasu, że doczekamy się już niedługo profesionalnego wydania ! - Dzięki naszym Kochanym Rodzicom :) Będzie pamiątka na lata i obiecujemy, że kolejne grupy najstarszych dzieci w przedszkolu będą jej słuchać ! Takie wspólne dzieło nie może tylko stać na półce. Pomimo, iż projekt się skończył my będziemy go kontynuować z kolejnymi grupami naszych przedszkolaków, tak bardzo spodobał się rodzicom i dzieciom! Dziękujemy wszystkim, którzy przelali na papier obfitujące w pełne wartości historie!           

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Joanna PawlakWyślij wiadomość
do Joanna Pawlak

Komentarze

Wyślij wiadomość do Joanna Pawlak