Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

SPRINTEM DO MARATONU 2021


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 3 lat temu, wyświetleń 615


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

W dniu 1 czerwca wszystkie dzieci z Miejskiego Przedszkola nr52 w Katowicach przystąpiło do VII Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków. Wydarzenia sportowe cieszą się u nas wielkim powodzeniem – dzieci chętnie biorą w nich udział. Biegi urządziliśmy w naszym ogrodzie, wyznaczyliśmy start i metę, a wcześniej wszyscy uczestniczyliśmy w rozgrzewce. Po przebiegnięciu wyznaczonej trasy, każdy uczestnik oznaczony specjalnym numerem otrzymał medal. Dzieci były zaangażowane, radosne i szczęśliwe, że wszystkie mogły brać udział w tej imprezie. Każdy był z siebie dumny, że ukończył bieg. W ten właśnie sposób promujemy zdrowy styl życia i aktywne spędzanie czasu na powietrzu. Bieganie ostatnio stało się popularne wśród dorosłych i dzieci - biegają cale rodziny. Niewątpliwie jest to trafna inwestycja w zdrowie!

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się