Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkole Samorządowe nr 40 w Kielcach - "Ratujmy nasz dom"


Wpis dodał(a) Magdalena Suchora
rok temu, wyświetleń 381


Wpis został sprawdzony przez moderatora

"Cudowny projekt", "Niezwykłe doświadczenie", "Chcemy więcej" - takie okreslenia najczęściej padały z ust dzieci i rodziców po zakonczeniu projektu. Przystapiliśmy do niego pełni obaw: bo maluszki, bo nowi rodzice, bo pandemia.Jednak kiedy widziałam jak dzieci i rodzice ie moga doczekać się swojej kolejki, wiedziałam, że to był dobry pomysł i damy radę. Jestem dumna z każdego Dziecka i Rodzica, bo wyszło super. A czytając zakończenie, wzruszam się za każdym razem...

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Magdalena SuchoraWyślij wiadomość
do Magdalena Suchora

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Magdalena Suchora

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!