Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna Księga BIEDRONEK w Radiu Lublin


Wpis dodał(a) Dagmara Pryciuk
7 dni temu, wyświetleń 37


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Angażuąc się w realizację projektu "Bajeczna Księga", nie spodziewaliśmy sie nawet że z  tego tytułu czeka nas naprawdę  wielka niespodzianka  Okazało się, że nasz projekt zainteresował redakcję Radia Lublin. Z tego powodu w naszym przedszkolu pojawiła się Pani Redaktor Agnieszka Piela, by zobaczyć Ksiegę na własne oczy i porozmawiać z dziećmu na jej temat. Było to niezwykle emocjonujące wydarzenie, które dostarczyło naszym przedszkolakom niezliczonych wrażeń. Dzieci z przyjemnością i bez skrępowania opowiadały czym jest dla nich przygoda z projektem, co im sie w nim najbardziej podoba oraz jak wspominaja swój udział w jego realizacji. Do udziału w audycji zaproszona została również Pani Dyrektor Zespołu Szkół, do którego należy nasze przedszkole - Pani Elżbieta Działa oraz mama jednej z naszych uczennic - Pani Anna Tabała, która wraz ze swoja córeczką jest autorka fragmentu opowieści o przygodach lesnych przyjaciół.

Pełni emocji wysłuchaliśmy później audycji o naszej Ksiedze na falach Radia Lublin. Było to dla nas naprawdę bardzo ważne wydarzenie. Nasz praca zawsze była dla nas przyjemnością, tym milej jest nam, że została doceniona przez innych. Dziękujemy.

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Dagmara PryciukWyślij wiadomość
do Dagmara Pryciuk

Komentarze

Wyślij wiadomość do Dagmara Pryciuk