Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PRZED WIELKANOCĄ


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 3 lat temu, wyświetleń 527


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Wszystkie przedszkolaki w wielkiej radości oczekiwały nadchodzących Świąt Wielkanocnych, no i oczywiście Zajączka. Młodsze i starsze dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach, miały okazję poznać tradycje i zwyczaje świąteczne. Na parapetach okiennych ukazały się założone wcześniej hodowle: rzeżuchy, cebuli, owsa, które dzieci zabrały do domu w celu dalszej obserwacji oraz wzbogacenia własnych dekoracji wielkanocnych. Przedszkolacy wykonali dla swoich najbliższych niespodzianki – podarunki. Zajączki, kurczaczki, pisanki, baranki zdominowały wszystkie nasze sale. Odświętnie ubrane dzieci wraz z całym personelem uczestniczyły w Poranku Wielkanocnym – tym razem niestety tylko w swoich salach. Na tablicy multimedialnej mieliśmy okazję zobaczyć naszych młodszych kolegów z grupy „Jeżyki” w wielkanocnym przedstawieniu – świetni z nich aktorzy! W tym dniu złożyliśmy sobie świąteczne życzenia, wśród których słowo ZDROWIE nabrało najważniejszego znaczenia.


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się