Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Obchody „Dnia Życzliwości” w PS nr 82 „Stumilowy Las” w Białymstoku


Wpis dodał(a) Elwira Modzelewska
miesiąc temu, wyświetleń 72


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W dzisiejszych trudnych czasach wszyscy doświadczyliśmy, czym jest izolacja i zrozumieliśmy, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem. Zatęskniliśmy prawdziwie za drugim człowiekiem. Okazało się, że nic nie ukoi smutków lepiej niż rozmowa, ciepły uśmiech czy po prostu dobre słowo. W odpowiedzi na te potrzeby oraz w związku z Walentynkami zorganizowałyśmy w naszym przedszkolu pocztę życzliwości.

Dzieci miały okazję przesłać rysunek lub miłe słowo tym, których lubią. Życzliwy list mogli też napisać rodzice dzieciom, dzieci paniom, a więc każdy kto miał ochotę i komu miał ochotę. Warunek był jeden, to miała być miła wiadomość, która wywoła uśmiech u odbiorcy. Wszystkim spodobała się ta inicjatywa i listy wypełniły całą skrzynkę. W piątek przed Walentynkami posłanki życzliwości rozniosły listy adresatom. Listy otrzymali wszyscy, nie tylko dzieci, ale także inni pracownicy przedszkola.

  To był wspaniały dzień. Przyjemnie jest otrzymywać listy, a dzisiaj to zdecydowanie zanikająca tradycja, więc stworzyliśmy okazję do jej kultywowania. Wszyscy byli tego dnia bardzo radośni, bo  szczęście  daje nie tylko branie ale również obdarowywanie!

Anna Rynkiewicz

Elwira Modzelewska

Agnieszka Brzostowska

PS nr 82 w Białymstoku

Komentarze

Wyślij wiadomość do Elwira Modzelewska