„Geometryczna zima” - zgoda

……………………………., dnia ………………………………………….

(miejscowość)

Zgoda na przetwarzanie danych

Ja opiekun prawny małoletniej/ego…………………………………………………………..

wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka tj. imię i nazwisko, wizerunek, wiek w celu przeprowadzenia i zorganizowania konkursu organizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 4 Fantazja w Łukowie. Jednocześnie niniejszym oświadczeniem wyrażam zgodę na publikację wyników konkursu oraz osiągnięć uzyskanych przez  moje dziecko w konkursie plastycznym „Geometryczna jesień” na stronie internetowej przedszkola oraz tablicy informacyjnej.

Oświadczam, że podaję dane i wyrażam zgodę dobrowolnie i w sposób świadomy, zaś administrator danych przed wyrażeniem niniejszej umowy przekazał mi informacje, o których mowa w art. 13 i 14 RODO, w tym informację o możliwości cofnięcia wyrażonej zgody

……………………………………………..

( podpis rodzica/opiekuna)

WZÓR METRYCZKI

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA:

WIEK:

NAZWA I ADRES , MAIL  PLACÓWKI

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY:

TEL. KONTAKTOWY:

Klauzula informacyjna w przypadku zbierania danych od osoby, której dane dotyczą

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) informuję, że:

Administratorem danych osobowych Pani/Pana jest Przedszkole Miejskie nr 4 Fantazja w Łukowie uznany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Dane kontaktowa do Inspektora Ochrony Danych e-mail: inspektor@kancelaria-explico.com.

Dane osobowe Pani/Pana dziecka będą przetwarzane w celu zorganizowania i przeprowadzenia konkursu organizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 4 Fantazja w Łukowie i mogą być udostępniane innym odbiorcom upoważnionym na podstawie przepisów obowiązującego prawa.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści danych swojego dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

1. Dane osobowe Pani/Pana dziecka nie podlegają profilowaniu
  2. Wyrażona przez Panią/Pana zgoda na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Pani/Pana dziecka jest niezbędne do wzięcia udziału Pana/Pani dziecka w konkursie szkolnej, zaś konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność wzięcia udziału przez Pana/Pani dziecko w konkursie plastycznym „ geometryczna jesień”.
  3. Dane osobowe Pani/Pana dziecka będą przechowywane przez czas organizacji konkursu oraz  przez okres przewidziany dla celów sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa.

Zapoznałem  się z treścią (data i podpis rodzica/opiekuna prawnego)

……………………………………………………………………………………

od Joanna Plewka