Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Cyferki na weosło" - wyniki konkursu


Wpis dodał(a) Agata Skrzynecka
ponad 3 lat temu, wyświetleń 558


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Z przyjemnością powiadamiamy, że został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczno-techicznego pt. „Cyferki na wesoło”. Serdecznie dziękujemy dzieciom i nauczycielom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie prac konkursowych. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Decyzja kogo należy wyróżnić była trudna. Prace były bardzo ciekawe i wykonane różnymi technikami.

Wszystkim gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów na artystycznej drodze.

Agata Skrzynecka, Joanna Kostrzewa


Zobacz wszystkie wpisy
od Agata SkrzyneckaWyślij wiadomość
do Agata Skrzynecka

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Agata Skrzynecka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!