Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pies przyjaciel


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 3 lat temu, wyświetleń 576


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Bardzo kochamy zwierzęta, a szczególnie pieski. Wielu z nas ma czworonoga w swojej bliższej czy dalszej rodzinie. Dzieci cieszą się z możliwości przebywania w towarzystwie takiego przyjaciela. Można mu powierzyć swoje tajemnice, „porozmawiać” o smutkach i radościach, przytulić się, pogłaskać  lub zrelaksować podczas wspólnego spaceru. Należy jednak pamiętać, że pies wymaga z naszej strony opieki i troski. O tym wszystkim doskonale wiedzą nasze „Biedronki”. Mając w domu psa uczymy dzieci odpowiedzialności oraz szacunku do zwierząt. Niedawno obchodziliśmy w grupie Dzień Kundelka i dlatego właśnie poświęciliśmy wiele uwagi tematyce związanej z psami. Wykonaliśmy jesienne portrety naszym milusińskim oraz ozdobne obroże.


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się