Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wizyta w Głosie Koszalińskim – nagrywanie filmiku


Wpis dodał(a) Karolina Sławińska
ponad 6 lat temu, wyświetleń 711


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z Przedszkola Nr 12 odwiedziły Polska Press w siedzibie Głosu Koszalińskiego. Grupa została wytypowana przez MEC Koszalin, by wziąć udział w nagraniu filmików dotyczących ciepła systemowego. Dzieci przy okazji poznały  zawód dziennikarza, reportera, dowiedzieli się na czym polega ich praca i jak wygląda stanowisko pracy. Następnie małych przedszkolaków czekała niespodzianka w studio nagrań. Tutaj każdy po kolei przyczepiał do bluzki mikrofon i udzielał prawdziwego wywiadu. Wszystkie wywiady były nagrywane, a następnie powstaną z wypowiedzi dzieci filmiki w trzech odcinkach. Pytania zadawane przez dziennikarza dotyczyły ciepła m. in. skąd się bierze ciepło, jak można walczyć ze smogiem, jak oszczędzać ciepło i po co? Dzieci świetnie poradziły sobie z emocjami, na twarzach obserwowało się znikający stres wraz z kolejnymi pytaniami, a na końcu wywiadu satysfakcję. Film zostanie wyemitowany pt.: "Co myślą dzieci?".


Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina Sławińska



Wyślij wiadomość
do Karolina Sławińska

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Sławińska